Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Żoliborz: Utrudnienia po wypadku na skrzyżowaniu
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Żoliborz: Utrudnienia po wypadku na skrzyżowaniu

Utworzone Kwiecień 1st, 2017 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Około godziny 8:40 u zbiegu ulic Krasińskiego i Jaśkiewicza doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Niegroźnie wyglądający wypadek sprawił częściowe zablokowanie skrzyżowania, a kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

 

Na szczęście nie było osób rannych. Kierujący, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nie mógł odblokować skrzyżowania ponieważ uszkodzone zostało prawe przednie koło jego samochodu, które zakleszczone zostało w nadkolu.

 

Nie lada więc umiejętnościami wykazali się kierowcy autobusów linii 114 i 122, którzy ze szwajcarską precyzją omijali unieruchomiony pojazd. Dodatkowo zadania nie ułatwiała nowoczesna infrastruktura z wyspami zawężającymi pas ruchu.

 

Przybyła na miejsce zdarzenia pomoc drogowa, po chwili ściągnęła blokujący pojazd i o godzinie 9:15 przywrócony został normalny ruch na skrzyżowaniu.

Mateusz Dziergierwicz
źródło: „nr.waw.pl”

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności