Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Zmiana organizacji ruchu Targowa / al. Solidarności
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Zmiana organizacji ruchu Targowa / al. Solidarności

Utworzone Październik 28th, 2014 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Od zeszłej soboty po nowemu

 

Od soboty 25 października przez skrzyżowanie Targowa/al. Solidarności przejeżdżają tramwaje, dlatego postanowiliśmy przekazać dla zmotoryzowanych czytelników naszej strony kilka informacji dotyczących tego miejsca.

 

Jadąc od strony ulicy Szwedzkiej na skrzyżowaniu al. Solidarności i Targowej zmieniono organizację ruchu. Polega ona na tym, iż wyciszono kierunek jazdy w stronę mostu Śląsko-Dąbrowskiego do jednego pasa ruchu. Proponujemy dla jadących w tym kierunku inne rozwiązanie.

 

Przed skrzyżowaniem jest dodatkowa sygnalizacja ze śluzą dla autobusów, należy wcześniej zająć lewy pas ruchu, aby na skrzyżowaniu z Targową skorzystać z dwóch pasów lewoskrętnych, dojechać do ulicy Kłopotowskiego i dalej od Jagiellońskiej lub Sierakowskiego skręcić na Most Śląsko-Dąbrowski.

 

Następna informacja dotyczy kierowców skręcających w prawo z al. Solidarności w Targową poruszających się z tego samego kierunku, mających zamiar dojechać w rejon pl. Hallera. Należy wcześniej skręcić w ulicę Szwedzką lub nie co dalej w Rzeszotarskiej i dojechać do Wileńskiej i Stalowej skąd jest dogodny dojazd do tej części Pragi.

 

Informujemy również, że bus-pas w rejonie skrzyżowania nie jest dostępny dla kierowców taksówek, ponieważ po przejechaniu ulicy Targowej łączy się z torowiskiem, a na wysokości Liceum Władysława IV jest przystankiem zbiorczym dla autobusów i tramwajów.

 

Przystanek dla linii autobusowych jadących w kierunku pl. Hallera, Bródna-Podgrodzia i Nowodworów usytuowany jest na Targowej przy Wileńskiej tuż przy wejściu głównym do budynku Dyrekcji PKP.

Janusz Bubel

źródło: „nr.waw.pl”

Bus-pasy

Bus-pasy

Bus-pasy

Bus-pasy

Czytelna organizacja ruchu

Czytelna organizacja ruchu

Linia 26

Linia 26

Linie 3 i 25

Linie 3 i 25

Zmiana organizacji ruchu

Zmiana organizacji ruchu

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności