Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Zmiana organizacji ruchu na moście Grota-Roweckiego
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Zmiana organizacji ruchu na moście Grota-Roweckiego

Utworzone Październik 21st, 2014 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Dobra wiadomość

 

W niedzielę w sposób niezaskakujący kierowców przełożono ruch pojazdów z południowego wiaduktu mostu Grota-Roweckiego na północny. W poniedziałek było spore zaskoczenie gdy kierowcy jadący od strony Tarchomina i Legionowa nie napotkali na swojej drodze korka przy EC Żerań.

 

Kierowcy linii autobusowych dowożących pasażerów od strony ulicy Modlińskiej do stacji metra nie mieli opóźnień. Ponieważ zwiększyła się przepustowość samochodów na wiadukcie, kierowcy autobusów jadących od strony Marek i Bródna również pozytywnie ocenili zmiany. Na końcowym etapie znajdują się zjazdy na Wisłostradę po stronie Żoliborskiej.

 

Aby nie było tak pięknie ostrzegamy, iż jadąc od strony ulicy Potockiej, jeżeli przejedziemy zjazd na Wisłostradę przed Wisłą to pierwszą możliwość zjazdu z mostu Grota-Roweckiego napotkamy dopiero przy ulicy Wysockiego na Bródnie. Plusy ze zmiany organizacji ruchu są jednak większe od minusów, tym bardziej że na południowym wiadukcie ekipy remontowe ostro zabrały się do pracy.

Janusz Bubel

źródło: „nr.waw.pl”

Wydzielone przystanki autobusowe

Wydzielone przystanki

Bezpieczniejszy ruch pojazdów

Bezpieczniejszy ruch pojazdów

Zmniejszyły się korki

Zmniejszyły się korki

Bezpieczniej dla pasażerów

Bezpieczniej dla pasażerów

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności