Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Zgłoś zasłonięty znak drogowy!
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Zgłoś zasłonięty znak drogowy!

Utworzone Maj 17th, 2016 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Odslona_znakow_drogowych_2016_700x350

Dział Organizacji i Komunikacji Społecznej Zarządu Oczyszczania Miasta rozpoczął monitoring widoczności znaków drogowych. Takie kontrole prowadzone są przez kontrolerów ZOM każdego roku, od wiosny do jesieni.

 

Wysokie temperatury i przelotne deszcze to świetne warunki dla rozwoju zieleni. Rozrastające się gałęzie drzew i krzewy wyglądają pięknie, ale jednocześnie mogą niekorzystnie wpływać na widoczność znaków drogowych oraz utrudniać ruch na ścieżkach rowerowych.

 

Zwracamy się z prośbą do Warszawiaków o zgłaszanie słabiej widocznych znaków i sygnalizatorów świetlnych. Lokalizację można podawać przez aplikację mobilną Warszawa19115, numer telefonu 19115 lub portal www.warszawa19115.pl. Rowerzystów prosimy, aby zgłaszali utrudnienia przy drogach rowerowych. Pomoc mieszkańców jest bezcenna – razem zauważymy więcej.

 

Odsłanianiem znaków zajmują się firmy ogrodnicze pielęgnujące miejską zieleń, a także Interwencyjne Pogotowie Porządkowe ZOM. W 2015 r. na nasze zlecenie odsłoniętych zostało ponad 1,3 tys. znaków drogowych.

 

O monitoring widoczności znaków zwracamy się także do właścicieli i zarządców dróg wewnętrznych, osiedlowych i gminnych oraz osób prywatnych, z których posesji wyrastają rośliny mogące kolidować ze znakami.

Redakcja
fot. ZOM

źródło:ZOM

Widzisz podobne przypadki – zgłoś!

Widzisz podobne przypadki – zgłoś!

Po zgłoszeniu służby podejmą interwencję

Po zgłoszeniu służby podejmą interwencję

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności