Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Zakończono kolejny etap budowy tunelu w Międzylesiu
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Zakończono kolejny etap budowy tunelu w Międzylesiu

Utworzone Lipiec 19th, 2016 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Następny etap budowy tunelu w Międzylesiu mamy gotowy. Zostało otwarte skrzyżowanie Żegańskiej z Patriotów. Od 9 lipca linia 115 powróciła na podstawową trasę, dojeżdża od PKP Międzylesie ulicą Patriotów do Aleksandrowa.

 

Przed rozpoczęciem inwestycji skrzyżowanie Żegańskiej i Patriotów szczególnie pamiętają kierowcy z Ostrobramskiej. Sławne na całą okolicę „Rondo Dziada” i niemniej sławne karkołomne manewry, aby przejechać to skrzyżowanie.

 

W dalszym ciągu tunel jest nieprzejezdny, utrzymano tymczasowy przejazd przez tory kolejowe w Aninie. Od stacji PKP Międzylesie koło Centrum Zdrowia Dziecka i dalej nową wydłużoną Aleją Dzieci Polskich do Starej Miłosnej uruchomiono linię Z47.

 

Być może po otwarciu tunelu linia 147, której tymczasowa pętla znajduje się przy stacji, po zachodniej stronie ulicy Patriotów u wylotu ulicy Zwoleńskiej połączyłaby Wawer ze Starą Miłosną. Niewątpliwie ucieszyłoby to wielu pasażerów.

 

Przejazd PKP Kawęczyn został otwarty, wszystko nowe, lśni i co najważniejsze skrzyżowanie ulicy Chełmżyńskiej ze Strażacką już funkcjonuje.

 

Kilka wolnych dni od pracy drogowcy zamykali przejazd by kontynuować prace, w ciągu tygodnia praca wykonywana była bez wstrzymywania ruchu pojazdów.

 

Rozpoczęto przebudowę skrzyżowania Marsa z Żołnierską w kierunku Zielonki. Trochę nas czeka utrudnień szczególnie dla linii 143. Wierzymy w drogowców i że ta zaniedbana część Warszawy szybko dogoni pozostałe dzielnice.

Janusz Bubel
źródło: „nr.waw.pl”

Przystanek Kociszewskich 02 w Al. Dzieci Polskich

Przystanek Kociszewskich 02 w Al. Dzieci Polskich

Rondo Chełmżyńska / Strażacka

Rondo Chełmżyńska / Strażacka

Patriotów / Żegańska

Patriotów / Żegańska

4_Linia_115_z_Aleksandrowa_kier_Mokry_Lug

Linia 115 jadąca po nowej trasie

PKP Kawęczyn

PKP Kawęczyn

Żegańska / Patriotów

Żegańska / Patriotów

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności