Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Wypadek w Rembertowie
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Wypadek w Rembertowie

Utworzone Styczeń 16th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Zablokowana ulica Marsa

 

W piątek, kilka minut po godzinie 15 na ulicy Marsa przy jednostce wojskowej doszło do następnego w tym miejscu wypadku drogowego. Czołowo zderzyły się samochody marki Kia i Renault, niestety były osoby poszkodowane.

 

Jeden z kierujących biorących udział w zdarzeniu zbiegł z miejsca wypadku. Policja sprowadziła psa tropiącego. Przez około 30 minut na czas likwidacji skutków wypadku ruch na ulicy Marsa został zablokowany w obu kierunkach.

 

W zatrzymaniu utknęły autobusy linii 143, 183, 514. Ze względu na prace drogowe na ulicy Strażackiej i wypadek na Marsa, Rembertów nie miał praktycznie połączenia drogowego z resztą Warszawy.

 

O godzinie 15:47 policja przywróciła ruch na ulicy Marsa kierując wahadłowo oba kierunki ruchu, po godzinie 17 zakończyły się czynności związane z wypadkiem.

 

W tym samym miejscu 2013 roku doszło do równie groźnego wypadku.

Janusz Bubel

źródło: „nr.waw.pl”

Elementy pojazdów

Elementy pojazdów

Kasacja

Kasacja

Kasacja

Kasacja

Kia po zderzeniu

Kia po zderzeniu

Marsa/Pocisk miejsce wypadku

Marsa/Pocisk miejsce wypadku

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności