Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Wkrótce rusza bezobsługowy system rowerów miejskich
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Wkrótce rusza bezobsługowy system rowerów miejskich

Utworzone Luty 25th, 2017 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Z początkiem marca po sezonowej przerwie ruszy warszawski bezobsługowy system rowerów miejskich VETURILO. Już teraz rowery rozmieszczane są w poszczególnych lokalizacjach przez operatora warszawskiego roweru publicznego, firmę Nextbike S.A.

 

Co zmieni się w nadchodzącym sezonie?

 

Przedstawiciele Veturilo zapewniają, że zmienią się przede wszystkim same rowery, których połowa już czeka w magazynie na inaugurację sezonu. Te będą miały inne dzwonki, lampki, kierownice, czy bagażniki. Wszystko, by poprawić jakość świadczonych usług i zapewnić komfort korzystających z nich mieszkańców stolicy. Więcej będzie zarówno stacji (co najmniej 316), jak i rowerów (4660 szt.). W Śródmieściu stacje będą rozmieszczone, co około 200 metrów, a w pozostałej części miasta co 500 metrów.

 

Rozbudowana zostanie także sieć rowerów dziecięcych (60 rowerów w 6 lokalizacjach). Zmienią się nie tylko rowery, ale i same stacje. Zostaną zamontowane nowe terminale i zmodernizowane elektrozamki z diodami sygnalizującymi dostępność i sprawność rowerów. Na stacjach zostaną zamontowane ponadto pompki, które będą dostępne dla wszystkich entuzjastów jednośladów.

 

Od czerwca warszawiacy, jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych na świecie będą mogli w bezobsługowym systemie wypożyczać rowery elektryczne (100 rowerów w 10 dedykowanych lokalizacjach).

 

Życzę wszystkim szerokiej „rowerowej” drogi!!!

 

Waldemar Duszyński
źródło: „nr.waw.pl”

Metro Stadion Narodowy

Metro Stadion Narodowy

Metro Stadion Narodowy

Metro Stadion Narodowy

Metro Stadion Narodowy

Metro Stadion Narodowy

Wybrzeże Szczecińskie

Wybrzeże Szczecińskie

Wybrzeże Szczecińskie

Wybrzeże Szczecińskie

Wybrzeże Szczecińskie

Wybrzeże Szczecińskie

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności