Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Weekendowy remont ulicy Ossowskiego
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Weekendowy remont ulicy Ossowskiego

Utworzone Kwiecień 17th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Weekendowy Remont ulicy Ossowskiego

 

Wymiana nawierzchni jezdni

 

Drogowcy dokończą wymianę nawierzchni na Targówku. W zeszłym tygodniu Zarząd Dróg Miejskich ułożył nową nawierzchnię na ul. Handlowej, w tym tygodniu zrobi to na ul. M. Ossowskiego.

 

W weekend, od piątku, 17 kwietnia od godz. 22.00 do poniedziałku, 19 kwietnia do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. M. Ossowskiego na odcinku od ul. Kołowej do ul. Myszkowskiej. Prace na skrzyżowaniu ul. M. Ossowskiego i Kołowej będą prowadzone w etapach, tak żeby zapewnić dojazd do osiedla w rejonie ul. Prałatowskiej. Proponowany objazd prowadzi ulicami: św. Wincentego – Borzymowska – Trocka – Pratulińska – Handlowa.

 

Na zamkniętym odcinku ulicy wymieniana będzie nawierzchnia jezdni, ok. 10 tys. m² – pójdzie na to 2600 t mieszanki asfaltowej; 1800 t na warstwę wiążącą i 800 t na warstwę ścieralną. W sumie podczas dwóch weekendów ZDM ułoży mieszankę asfaltową na 21 tys. m² nawierzchni jezdni zużywając 5600 t asfaltu.

 

Zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji miejskiej. Autobusy linii 156, 160, 162, 517 i N02 pojadą ul. Handlową, a linii 212 i N12 ul. Borzymowską i św. Wincentego. Zmieni się także trasa linii nocnej N62 – autobusy będą kursowały ul. Radzymińską, Gorzykowską, Handlową, Pratulińską, Trocką, Borzymowską i św. Wincentego.

 

Na przyszły tydzień zmiany w ruchu zapowiada wykonawca przebudowy trasy Armii Krajowej. Na środę 22 kwietnia ok. godz. 22.00 planuje zamknięcie na węźle Modlińska jezdni zbiorczo-rozprowadzającej, którą z mostu gen. S. Grota-Roweckiego jedzie się w stronę Bródna. Na jezdni głównej w kierunku wschodnim czynne będą dwa pasy ruchu (relacja Poznań – Białystok) oraz trzeci, który będzie służył do zjazdu na dalszy odcinek jezdni zbiorczo – rozprowadzającej w stronę Bródna. Na węźle Modlińska pozostaną wszystkie relacje wjazdowe i zjazdowe. Tak będzie do 23 maja.

fot. Janusz Bubel

Źródło: „um.warszawa.pl”

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności