Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Weekendowe utrudnienia w ruchu na Pradze Południe
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Weekendowe utrudnienia w ruchu na Pradze Południe

Utworzone Marzec 15th, 2016 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Weekendowe_utrudnienia_w_ruchu_na_warszawskiej_Pradze_700x350

Ciąg warszawskich ulic Okularowej i Stepowej łączących Marsa i Korkową, to miejsce newralgiczne dla normalnego funkcjonowania komunikacyjnego tej części Wawra i Rembertowa.

 

Jeżdżą tędy również kierowcy w kierunku Wesołej, Starej Miłosnej i Międzylesia. Okularową i Stepową kursują trzy linie autobusowe 520, 173 i od poniedziałku do piątku linia 315. Od kilku miesięcy miejsce to szczególnie w soboty i niedziele przeżywa ciężkie chwile.

 

Na skrzyżowaniu Marsa i Okularowej budowane jest centrum handlowe, a nie co dalej funkcjonuje następne centrum, gdzie prowadzi się działalność wystawienniczą. W ostatnią sobotę i niedzielę pod tytułem „Wiatr i Woda„ eksponowano sprzęt żeglarski.

 

Do Centrali Ruchu MZA wpływały raz po raz zgłoszenia od kierowców obsługujących linie w tym rejonie, informując o problemach z przejazdem ulicami Stepową i Okularową. W niedzielę około godziny 16:15 samochody ciężarowe oczekujące na wjazd na teren wystawowy zablokowały ruch pojazdów.

 

W zatrzymaniu utknęły cztery brygady linii 520 i jedna brygada linii 173. Po pół godzinie udało się instruktorowi MZA i ZTM rozsupłać gordyjski węzeł i przywrócić ruch pojazdów kierując je przemiennie. Utrudnienia trwały do godziny 17:45.

Janusz Bubel
źródło: „nr.waw.pl”

Weekendowe utrudnienia w ruchu

Weekendowe utrudnienia w ruchu

Weekendowe utrudnienia w ruchu

Weekendowe utrudnienia w ruchu

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności