Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – „Warszawiacy mogą na was liczyć!”. Ratusz wyróżnił dziesięciu kierowców MZA
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

„Warszawiacy mogą na was liczyć!”. Ratusz wyróżnił dziesięciu kierowców MZA

Utworzone Listopad 2nd, 2015 przez igor.piwowarski

Bohaterowie_mza_w_ratuszu_700x350

Wykonując standardowe obowiązki służbowe niejednokrotnie wykazywali się ponadprzeciętną empatią. Nieśli pomoc przechodniom, rowerzystom, w sytuacjach kryzysowych dbali o bezpieczeństwo pasażerów. Władze Warszawy w poniedziałkowe przedpołudnie wyróżniły w Ratuszu dziesięciu kierowców Miejskich Zakładów Autobusowych, by podziękować im za wkład w poprawę wizerunku stolicy.

 

Przyzwyczailiśmy się, dziękując na ogół strażakom, policjantom, czy straży miejskiej. Okazuje się jednak, że do tego znaczącego dla rozwoju Warszawy grona dołączają dziś kierowcy Miejskich Zakładów Autobusowych – przyznała na wstępie prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 

Podsumowując ostatnie wzorowe zachowania naszych kierowców (o których dowiecie się państwo z wcześniejszych materiałów zamieszczonych na łamach naszego serwisu) podkreśliła ich istotną rolę w życiu i funkcjonowaniu miasta. – Zachowują się w sposób wykraczający poza ich obowiązki, aczkolwiek bardzo ludzki. Za poczucie odpowiedzialności, empatii oraz za zdolność szerszej oceny, jakie wartości są w życiu najważniejsze chciałam Państwu serdecznie podziękować – dodała kierując swoje słowa w kierunku kierowców MZA.

 

Podczas poniedziałkowego spotkania, w którym udział wzięli także Jacek Wojciechowicz, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy oraz Jan Kuźmiński – prezes zarządu MZA nagrodzono aż dziesięciu kierowców. Warto jednak wspomnieć, że szczodrość wśród kierowców występuje coraz częściej a takich, jak wspomniane grono wyróżnionych eksploatuje coraz więcej stołecznych linii.

 

Prezes Miejskich Zakładów Autobusowych nie szczędził słów pochwały dla bohaterskich kierowców, nawiązując do cyklicznie odbywanych przez nich szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. – W imieniu własnym a przede wszystkim w imieniu spółki chciałbym wam serdecznie podziękować za wiedzę, jaką nabyliście. Potrafiliście ją wykorzystać, zachowując zimną krew i opanowanie. Jak wiecie życie i zdrowie ludzkie jest wartością bezcenną i tutaj odważyliście się podjąć działania a co najważniejsze zrobiliście to skutecznie.

 

Taki wizerunek stołecznych kierowców zasługuje na uznanie i jak widać nikt z Miejskich Zakładów Autobusowych nie ma co do tego żadnych wątpliwości. – Dzisiejsza uroczystość jest dla zarządu i myślę, też wszystkich pracowników MZA powodem do dumy. Cieszymy się, że w gronie pracowników spółki są ludzie pełni empatii do innych ludzi i gotowi do poświęceń dla ratowania ludzkiego życia. Mamy nadzieję, że ich zachowanie stanie się przykładem dla innych – powiedział na gorąco naszemu serwisowi Adam Stawicki, rzecznik warszawskiej spółki transportowej.

 

Specjalne podziękowania (oraz premię i drobne upominki) za wzorową postawę podczas pełnienia obowiązków służbowych otrzymali: Marian Dudek, Tomasz Gawor, Robert Getka, Grzegorz Górski, Robert Skalski (wszyscy R-1 Woronicza), Krzysztof Świderski (R-2 Kleszczowa), Paweł Burek, Leszek Pytlik oraz Jarosław Wieczorek (wszyscy R-3 Ostrobramska) a także Mariusz Ostrowski (R-4 Stalowa). Wszystkim wyróżnionym nasza redakcja serdecznie gratuluje i życzy dalszego rozwoju zawodowego.

Igor Piwowarski

fot. Piotr Piwowarski

źródło: „nr.waw.pl”

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Spotkanie w Ratuszu

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności