Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Trasa AK, uwaga zajmij właściwy pas ruchu
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Trasa AK, uwaga zajmij właściwy pas ruchu

Utworzone Październik 6th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

os_Potol_03_Trasa_AK_2_700x350

W związku z otwarciem remontowanej Trasy AK i przywróceniem stałych tras linii autobusowych: 112, 132, 156, 186, 414, 518, 705, 735, Z-4, N02, N13, N63 Wydział Zarządzania Przewozami informuje o zajęciu właściwego pasa ruchu przed wjazdem na most Grota-Roweckiego.

 

Oznakowanie poziome może być mylące dla niektórych kierujących, bowiem po ruszeniu z przystanku Os. Potok 03 kierowcy znajdują się na pasie ruchu oznaczonym, jako przeznaczony do skrętu w prawo.

 

Jest to jednakże spowodowane rozwidleniem się jezdni na tranzytową i zbiorczo-rozprowadzającą w rzeczywistości prowadzącą jednak również prosto na most. Należy, zatem pozostać na prawym pasie ruchu i wjechać na most.

 

Pojechanie pasami przeznaczonymi do jazdy na wprost spowoduje ominięcie kilku przystanków i przejechanie pod bramką viatoll.

 

Marek Brudnicki

źródło: „nr.waw.pl”

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności