Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Tragiczny wypadek na Bródnie
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Tragiczny wypadek na Bródnie

Utworzone Marzec 26th, 2016 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Wypadek_na_Brodnie_700x350

W dniu dzisiejszym na warszawskim Bródnie około godziny 10:35 miał miejsce tragiczny wypadek z udziałem holownika i samochodu osobowego „elki”.

 

Na skrzyżowaniu ulic Kondratowicza i Rembielińskiej holownik zderzył się z Hyundaiem, nauką jazdy. Zginął instruktor nauki jazdy, a kursantka kierująca nauką jazdy odwieziona została do szpitala.

 

Siła zderzenia była duża, „elka” wpadła na torowisko tramwajowe, które zablokowane było na blisko 3 godziny. W zatrzymaniu stanęły tramwaje linii: 1, 3, 4. ZTM szybko podjął decyzję o uruchomieniu zastępczej linii autobusowej „Z”, która kursowała od Ronda Starzyńskiego ulicami Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Rembielińską, Annopol, Odlewniczą, Wysockiego, Bazyliańską do Rembielińskiej.

 

Zablokowane zostało również skrzyżowanie dla ruchu kołowego. Autobusy linii: 104, 112, 118, 134, 145, 156, 732 kierowane były przez służby nadzoru ruchu ZTM i MZA na trasy objazdowe ulicami Rembielińską, Bartniczą, Wysockiego i dalej do własnych tras.

 

W trakcie likwidacji wypadku doszło jeszcze w tym rejonie do dwóch niegroźnych zdarzeń drogowych, ale kierowcy szybko doszli do porozumienia. Zjechali na pobocze nie utrudniając ruchu innym pojazdom.

 

Około godz. 12:00 dopuszczony został ruch na lewym pasie ulicy Kondratowicza, a około godz. 13:00 po zakończeniu czynności przywrócony został normalny ruch pojazdów.

pp/Janusz Bubel
źródło: „nr.waw.pl”

Wypadek na Bródnie

Wypadek na Bródnie

Wypadek na Bródnie

Wypadek na Bródnie

... w zatrzymaniu tramwaje

… w zatrzymaniu tramwaje

W tym samym czasie doszło do dwóch innych zdarzeń

W tym samym czasie doszło do dwóch innych zdarzeń

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności