Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Stadion Narodowy: ograniczenie miejsc parkingowych!
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Stadion Narodowy: ograniczenie miejsc parkingowych!

Utworzone Kwiecień 10th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Parking-przy-Dworcu-Stadion-700x350

fot. Michał Pawlik

Imprezy sportowe

 

W związku z imprezami sportowymi organizowanymi na Stadionie Narodowym, w piątek 17 kwietnia parking P+R Stadion Narodowy będzie nieczynny, a w dniach 10 – 29 kwietnia niedostępne będą miejsca postojowe przyległe do parkingu P+R.

 

Na parkingu P+R Stadion Narodowy, który zlokalizowany jest wzdłuż nasypu kolejowego, kierowcy mają do dyspozycji ponad 110 miejsc. Parking funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 4.30 – 2.30, a w piątki od godziny 4.30 do 22.00. Gdy samochody zapełnią już wszystkie 110 miejsc, kierowcy mają do dyspozycji także tereny przyległe do parkingu P+R.

 

Ze względu na organizowane 18 kwietnia na Stadionie zawody żużlowe, na błoniach, od 10 kwietnia rozpocznie się montaż Fan Zone Grand Prix (strefy kibica). W związku z tym dodatkowe miejsca parkingowe będą niedostępne. Sam parking P+R będzie działał bez zakłóceń.

 

Wyjątkiem będzie piątek, 17 kwietnia, kiedy parking P+R Stadion Narodowy będzie nieczynny. W tym czasie trwać będą treningi zawodników biorących udział w Grand Prix.

 

W dniach 25–26 kwietnia, w związku z imprezą biegową, na błoniach Stadionu powstanie miasteczko dla biegaczy, które zostanie zdemontowane 29 kwietnia. Do tego czasu kierowcy będą mieli do dyspozycji wyłącznie miejsca na P+R Stadion Narodowy.

Igor Krajnow

źródło: „ztm.waw.pl”

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności