Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Rozbudowa metra na Pradze i Targówku
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Rozbudowa metra na Pradze i Targówku

Utworzone Maj 10th, 2016 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Rozbudowa_metra_na_Pradze_Targowku_2_700x350

Nie taki diabeł straszny jak go malują. Mądrość tego przysłowia można w pełni zastosować przy rozbudowie metra na warszawskiej Pradze i Targówku. Pesymistyczne hipotezy o katastrofie komunikacyjnej nie mają w praktyce żadnego potwierdzenia.

 

Budowa stacji Szwedzka. Miejsce to znajduję się poza ulicą Szwedzką na terenie byłej fabryki Szychta nazwanej później Polleną. Niestety jest szczelnie odgrodzone i nic nie można zobaczyć. Ulica Szwedzka, zawężona została do jednego pasa ruchu w jednym kierunku jazdy na niewielkim odcinku od Stalowej do Strzeleckiej.

 

Kierowcy jadący od 11 Listopada mają na swoim kierunku jazdy objazd ulicą Strzelecką, Środkową do Stalowej. Jadąc ulicą Stalową tak od strony zajezdni autobusowej jak i od Czynszowej na skrzyżowaniu ze Szwedzką mamy dozwolony każdy kierunek jazdy.

 

Więcej zmian jest w miejscu budowy stacji Targówek i Trocka. Zamknięto ulicę Trocką łącznie z Pratulińską, oraz Ossowskiego. Problem komunikacji autobusowej w tym rejonie został rozwiązany pomysłowo.

 

Usytuowano pętlę dla linii 517 i 160 na ulicy Ossowskiego za Kołową. Na ulicy Trockiej przed ulicami Pratulińską i Zamiejską zatrzymują się autobusy linii 199, 212 i dodatkowo linia 262 jeżdżąca do Dworca Wileńskiego. Na pętli Trocka pozostała jedynie linia 162, skierowana od pętli w prawo ulicą Trocką do Św. Wincentego i dalej do Kołowej i Handlowej.

Janusz Bubel
źródło: „nr.waw.pl”

Budowa Stacji Szwedzka

Budowa Stacji Szwedzka

Budowa Stacji Targówek

Budowa Stacji Targówek

Budowa Stacji Trocka

Budowa Stacji Trocka

Objazd ulica Strzelecka

Objazd ulica Strzelecka

Pętla Targówek

Pętla Targówek

Szwedzka / Stalowa

Szwedzka / Stalowa

Tymczasowa pętla Witebska (ul. Ossowskiego)

Tymczasowa pętla Witebska (Ossowskiego)

Tymczasowa pętla Pratulińska (ul. Trocka)

Tymczasowa pętla Pratulińska (ul. Trocka)

Ulica Ossowkiego

Ulica Ossowkiego

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności