Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Remonty warszawskich ulic
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Remonty warszawskich ulic

Utworzone Sierpień 29th, 2014 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Remonty_w_Warszawie_700x350

 foto: UM

W wolne dni – remonty

 

Zamknięty zostanie zjazd z Trasy Armii Krajowej, przebudowane ulice na Powiślu i Pradze. Spowoduje to utrudnienia dla kierowców w ciągu najbliższych dni.

 

Przebudowa Trasy AK

Drogowcy ulepszają trasę AK by dorównała parametrami drodze ekspresowej S8.

Z powodu robót budowlanych wprowadzane są liczne zmiany w ruchu drogowym, a kolejną zmianę drogowcy zaplanowali na sobotę i niedzielę. Otwarta jest już łącznica wjazdowa z Trasy Armii Krajowej na ul. Marymoncką w kierunku Bielan, natomiast od piątku 29 sierpnia od godz. 23:00 do poniedziałku 1 września do godz. 4:00 zamknięta będzie łącznica prowadząca z Trasy Armii Krajowej na ul. J. Słowackiego w kierunku Żoliborza. Ruch w tej relacji będzie odbywał się objazdem przez ul. W. Broniewskiego.

 

W tym czasie autobusy linii 114, 118, 132 w kierunku pętli Młociny-UKSW, Metro Politechnika, Metro Marymont od al. Armii Krajowej pojadą estakadą na ul. J. Słowackiego w kierunku północnym, następnie ul. J. Słowackiego, S. Żeromskiego, A. Sacharowa, Marymoncką i J. Słowackiego. Zmienią się także trasy linii nocnych N13, N63 – autobusy w kierunku pętli Dworzec Centralny będą kursowały al. Armii Krajowej, ul. W. Broniewskiego i al. Jana Pawła II.

 

Bielany

Dzielnica Bielany buduje Al. W. Reymonta od ul. Wólczyńskiej do J. Kasprowicza. Inwestycja obejmuje również budowę chodników, dróg rowerowych, zatok autobusowych. Planowany termin zakończenia robót to listopad. Gotowa jest już jedna nowa jezdnia (zachodnia). Na nią (pomiędzy ul. J. Kasprowicza a E. Schroegera) w piątek, 29 sierpnia ok. godz. 22.00 zostaną skierowane samochody.

 

Nadal będzie trwała budowa jezdni wschodniej. Otwarte zostanie również połączenie pomiędzy nowym odcinkiem al. W. Reymonta a ul. Wolumen. Jednocześnie wyłączona z ruchu zostanie ul. M. Oczapowskiego na odcinku od ul. E. Schroegera do Kulczyckiej. Na odcinku od ul. J. Kasprowicza do Kulczyckiej utrzymany będzie ruch w obydwu kierunkach.

 

Trasę zmienią autobusy linii 184 – w kierunku krańca Szczęśliwice od skrzyżowania ulic J. Kasprowicza/al. W. Reymonta pojadą al. W. Reymonta i dalej swoją trasą.

 

Powiśle

Budowniczowie centralnego odcinka II linii metra odbudowują ulice po budowie stacji. Od dziś ul. Tamka przed skrzyżowaniem z ul. Wybrzeże Kościuszkowskie na wjeździe na Most Świętokrzyski jest zwężona do jednego pasa ruchu. W pierwszym etapie prac, do 4 września wyłączony z ruchu będzie lewy pas, w drugim etapie, od 5 do 10 września wyłączony będzie prawy pas jezdni ul. Tamka od ul. Elektrycznej do ul. Wybrzeże Kościuszkowskie. Jadący na Most Świętokrzyski będą mieli do dyspozycji jeden pas ruchu. Utrzymana będzie możliwość skrętu z ul. Tamka w Wybrzeże Kościuszkowskie (w kierunku ul. S. Jaracza).

 

Praga

W piątek, 29 sierpnia ok. godz. 22:00 zmieni się organizacja ruchu w Al. „Solidarności” na wysokości pl. Wileńskiego. Po północnej stronie skrzyżowania ul. Targowej i al. „Solidarności” (bliżej ul. 11 Listopada) będzie utrzymany jeden pas ruchu w kierunku Mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Po południowej stronie będą dwa pasy ruchu w kierunku Marek. Prace budowlane przeniosą się na środek skrzyżowania.

 

Informacja Urzędu Miasta

źródło: „warszawa.pl

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności