Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Remont Mostu Łazienkowskiego rozpoczęty
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Remont Mostu Łazienkowskiego rozpoczęty

Utworzone Kwiecień 17th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Prace potrwają siedem miesięcy

 

Od poniedziałku rozpoczął się remont Mostu Łazienkowskiego, który zapoczątkował frezowanie starej pofałdowanej nawierzchni jezdni po lutowym pożarze. Walka strażaków z ogniem i dogaszaniem trwała 12 godzin, wysoka temperatura uszkodziła konstrukcję mostu, która zostanie wymieniona.

 

Jak dowiedziałem się od pracujących na moście siły i środki techniczne będą sukcesywnie angażowane w miarę postępu prac albo, jak kto woli w miarę upływu czasu. Największy wysiłek jest obecnie niewidoczny, bo skoncentrowany w biurze projektowym.

 

Byłem na Wale Miedzeszyńskim pod wiaduktem mostu około godziny 14:30, na górze praca na dole korki. Taka sama sytuacja po drugiej stronie Wisły z tym, że większy korek. Tak będzie wyglądało do 31 października 2015 roku, gdzie zgodnie z umową przeprawa ma być gotowa.

 

Wykonawcą remontu mostu jest konsorcjum firm Bilfinger Infrastructure S.A. i Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „Intercor” Sp. z o.o. z którymi Zarząd Dróg Miejskich podpisał umowę.

Janusz Bubel

źródło: „nr.waw.pl”

Remont mostu Łazienkowskiego

Remont mostu Łazienkowskiego

Remont mostu Łazienkowskiego

Remont mostu Łazienkowskiego

Remont mostu Łazienkowskiego

Remont mostu Łazienkowskiego

Remont mostu Łazienkowskiego

Remont mostu Łazienkowskiego

Dołącz do nas na Facebooku



rss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności