Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Rembertów zmienia swoje oblicze
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Rembertów zmienia swoje oblicze

Utworzone Marzec 10th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Będą lepsze warunki drogowe

 

Kraniec Pastuszków i w warszawska dzielnica Rembertów, o których już pisaliśmy są w trakcie prowadzenia intensywnych prac budowlanych i modernizacyjnych w celu polepszenia warunków drogowych tej dzielnicy.

 

Aktualnie autobusy linii 153 nie mogą dojechać do pętli Pastuszków, czyli mieszkańcy tych rejonów muszą pieszo przejść do Mokrego Ługu prawie 1,5 kilometra. Powodem jest modernizacja magistrali kolejowej i budowa peronów stacji. To nie jedyne miejsce gdzie prowadzone są prace.

 

Jadąc w kierunku Wesołej tuż za pętlą autobusową Rembertów-Kolonia widać zręby wiaduktu kolejowego. Tunele pod torowiskiem będą budowane w Zielonce, Ossowie, Kobyłce i dalej wzdłuż kolejowej linii wołomińskiej. To ogromne zmiany mające na celu unowocześnienie i poprawienie bezpieczeństwa na kolei, czyli XXI wiek.

 

Jest jednak takie miejsce między Rembertowem i Zielonką gdzie czas się zatrzymał. Kierowcy obsługujący linię 153 stojąc na krańcu Pastuszków nie mogli się nadziwić jak ulica o tej samej nazwie z licznymi uszkodzeniami nawierzchni jest dopuszczona do eksploatacji.

 

Fatalny jej stan powoduje, że kierowcy samochodów osobowych nie mogą się tam bezpiecznie wyminąć. Może warto podjąć jakieś decyzje, które zapewnią większe bezpieczeństwo dla użytkowników tej drogi jak i pasażerów komunikacji miejskiej.

Janusz Bubel

źródło: „nr.waw.pl”

Brak dojazdu do pętli Pastuszków

Brak dojazdu do pętli Pastuszków

Kraniec Mokry Ług

Kraniec Mokry Ług

Tak będzie do końca kwietnia

Tak będzie do końca kwietnia

Prace torowe na linii wołomińskiej

Prace torowe na linii wołomińskiej

Budowa peronów stacji

Budowa peronów stacji

Zamknięty przejazd kolejowy

Zamknięty przejazd kolejowy


Pastuszków – nowa pętla autonusowa dla linii 153

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności