Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Przyczepka od „ogórka”
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Przyczepka od „ogórka”

Utworzone Wrzesień 9th, 2014 przez Nadzor Ruchu Warszawa

przyczepa_od_ogorka

Wakacyjne spostrzeżenia

 

Wakacje, wakacje i niestety po wakacjach! Jak to zwykle bywa, czas szybko mija, ale nabraliśmy sił, naładowaliśmy baterie a teraz czas wziąć się twórczo i intensywnie do pracy.

 

Nawiązując jednak do chwil, w których oderwaliśmy się od powtarzalnej codzienności podróżowaliśmy, zwiedzaliśmy i podziwialiśmy przeróżne zakątki, w których to nierzadko mogliśmy napotkać na ślady przeszłości.

 

I w takich oto niektórych – jakże odległych, zapomnianych, a nawet odizolowanych od przypadkowych gości – miejscach można znaleźć ślady dinozaurów komunikacji.

 

Podczas jednej z wycieczek, jadąc zupełnie nieuczęszczanym szlakiem, napotkać można na taki oto wymarły gatunek. Przyczepa, która jak widzicie na zdjęciach, stoi sobie spokojnie w „miejscu spokojnej starości” tuż obok jakże pięknego rezerwatu, jakim jest Biebrzański Park Narodowy.

 

Ciekawe jak dużo jest jeszcze takich niedostępnych miejsc, w których znaleźć można czasami egzemplarze nawet bardzo poszukiwane przez miłośników. Z uwagi na brak gospodarza i psy chroniące posiadłości, zdjęcia możliwe były do zrobienia tylko z jednej strony i sporej odległości.

 

A może ktoś z Was uwiecznił coś ciekawego i zapomnianego przez czas? Jeśli tak podzielcie się z nami swoimi odkryciami. MŻ.

 

źródło: „nr.waw.pl”

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności