Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Pracownicze działki na Annopolu zlikwidowane
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Pracownicze działki na Annopolu zlikwidowane

Utworzone Wrzesień 22nd, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

W 2013 roku pisaliśmy o ogrodach działkowych przy pętli tramwajowej na Annopolu. Wspominaliśmy o historii tego miejsca i o ludziach wplątanych w dzieje komunikacji miejskiej.

 

Miejsce i ludzie z nim związani, to epizod funkcjonowania miasta na przestrzeni ostatnich kilku dziesiątek lat. Po trzydziestu trzech latach ogrody działkowe przestały istnieć.

 

Modernizacja i przebudowa trakcji tramwajowej na Bródnie spowodowała, że dwudziestego pierwszego września ogrody zostały przejęte pod tereny budowy.

 

Nic nie pozostaje jak tylko pozdrowić ostatnich lokatorów działek, którzy wytrwali do końca. Zarazili się pasją grzebania w ziemi. To lata, które wspólnie przeżyli przy jedynej pompie pomagając sobie wzajemnie i wspominając dzieje MZK.

 

Artykuł z 29 października 2013 roku

pp/Janusz Bubel
źródło: „nr.waw.pl”

Działki na Annopolu

Działki na Annopolu

Działki na Annopolu

Działki na Annopolu

Działki na Annopolu

Działki na Annopolu

Działki na Annopolu

Działki na Annopolu

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności