Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Prace drogowe w Międzylesiu
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Prace drogowe w Międzylesiu

Utworzone Marzec 13th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Jak się poruszać?

 

Po wprowadzeniu pierwszych zmian w ruchu drogowym związanych z budową tunelu w Międzylesiu minęło dwa tygodnie. Dobra pogoda sprzyja wykonawcy w postępie robót, które są już mocno zaawansowane.

 

Nie będę wymieniał z nazwy firmy, bo nie o nią tu chodzi, ale jeżeli jest to ta sama, która prowadziła inwestycję o takim samym charakterze w podwarszawskich Ząbkach to bądźmy spokojni.

 

Aktualnie zamknięte dla ruchu kołowego jest skrzyżowanie Zwoleńska/Mrówcza, zatem nie można bezpośrednio dojechać od strony Traktu Lubelskiego ulicą Zwoleńską do Patriotów i dalej przez przejazd PKP do Urzędu Dzielnicy Wawer.

 

Chcąc przejechać na drugą stronę torów, możemy jechać ulicą Lucerny do Patriotów, jeżeli się zagapimy, to dojedziemy do zamkniętego odcinka ul. Zwoleńskiej. Alternatywą pozostaje skręcić w ulicę Rogatkową, ale tu należy zwrócić uwagę, bo nawierzchnia jest usłana poprzecznie ułożonymi płytami betonowymi. Inne rozwiązanie dla kierowców jadących od Falenicy, aby korzystali z ulicy Borków.

 

Niezmieniona jest trasa autobusu linii 119. Linia 147 jedzie swoją trasą od Traktu Lubelskiego, Zwoleńską i kończy przy ulicy Motylkowej na tymczasowej pętli, około 900 metrów od PKP Międzylesie. Na tę chwilę nie ma innego rozwiązania, ponieważ bliżej stacji nie ma miejsca na pętlę autobusową.

 

Wspomniany tunel będzie miał około 80 m. długości z dwoma przejściami podziemnymi. Przebudowywane ulice Zwoleńska i Żegańska to z kolei odcinek około 830 m. z czego 560 metrów będzie w tzw. nowym położeniu. Będą również dwa nowe ronda, skrzyżowanie ulic Zwoleńskiej i Mrówczej oraz ulic Żegańskiej i Dworcowej.

Janusz Bubel

źródło: „nr.waw.pl”

Dojedziemy tylko do tego miejsca

Dojedziemy tylko do tego miejsca

Pętla Motylkowa dla linii 147

Pętla Motylkowa dla linii 147

Zwoleńska / Mrówcza

Zwoleńska / Mrówcza

Ulica Zwoleńska

Ulica Zwoleńska

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności