Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Potrącenie pieszego przez tramwaj na rondzie de Gaulle’a
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Potrącenie pieszego przez tramwaj na rondzie de Gaulle’a

Utworzone Marzec 13th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Potracenie_pieszego_przez_tramwaj_de_gaullea-2_700x350

Zablokowany wjazd w Nowy Świat

 

Wczoraj o godzinie 14:49 na rondzie de Gaulle’a doszło do wypadku. Zjeżdżający z ronda tramwaj linii 22 potrącił pieszego. Wypadek spowodował zablokowanie skrętu w lewo dla autobusów w Nowy Świat.

 

Linie jadące od strony al. Jerozolimskich i Placu Trzech Krzyży skierowane zostały mostem Poniatowskiego, gdzie na „ślimaku” zawracały w kierunku Nowego Światu. Po zabraniu pieszego przez pogotowie ratunkowe, o godzinie 15:20 przywrócono ruch tramwajów. Kilka minut wcześniej po wycofaniu przez instruktorów TW składu biorącego udział w wypadku na środek ronda, autobusy bez przeszkód wróciły na swoje trasy.

 

To nie pierwszy raz, kiedy przy różnych zdarzeniach drogowych nadzory ruchu TW I MZA współpracują i nie pierwszy raz ta współpraca jest na profesjonalnym poziomie. Odpukajmy w niemalowane drewno, aby takich zdarzeń jak na Rondzie de Gaulle’a nie było, ale jeżeli już się zdarzy to nie mamy wątpliwości, koledzy z Tramwajów Warszawskich znają się na swojej robocie.

pp/Janusz Bubel

źródło: „nr.waw.pl”

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności