Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Plenerowe kino dla zmotoryzowanych
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Plenerowe kino dla zmotoryzowanych

Utworzone Sierpień 10th, 2014 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Kino na Stadionie Narodowym 700x350

Osiem tygodni, kilkanaście wieczorów i kilkadziesiąt godzin filmowych emocji – kino samochodowe zagościło na Stadionie Narodowym.

 

Od 2 sierpnia (sobota) na błoniach Stadionu Narodowego ruszł projekt „Kino samochodowe pod Narodowym”. Od początku sierpnia do końca września, organizatorzy – Studio Warszawskie, Warszawskie Studio wraz ze Stadionem wyświetlać będą filmy na ekranie o wymiarach 10m x 15m. Dźwięk będzie nadawany z nadajników FM.

 

Dla kinomaniaków bez samochodów organizatorzy stworzyli również specjalną strefę z leżakami. Informacje o repertuarze będą zamieszczane wraz z bieżącymi informacjami na stronie wydarzenia na Facebooku „Kino samochodowe Pod Narodowym” (facebook.com/podStadionemNarodowym) oraz na oficjalnym kanale Facebook Stadionu Narodowego (facebook.com/Stadion.Narodowy). Poprzez aplikację na Facebooku Warszawiacy będą mogli wybrać z puli dostępnych filmów te, które chcieliby zobaczyć.

 

Kino samochodowe pod Narodowym zostało otwarte projekcją filmu „Nietykalni” w reżyserii Erica Toledo oraz Oliviera Nakache. Wstęp był bezpłatny. Pierwsze kina samochodowe pojawiły się w latach 30., jednakże największą popularność zyskały w latach 50. Do Polski pierwsze projekcje zawitały w 1994 roku i odbywały się na terenie Żerania FSO. Pierwszy drive-in w Polsce spodobał się warszawiakom tak bardzo, że osoby nadciągające na projekcję, zablokowały ulice dojazdowe.

Robert Biskupski

foto: Igor Piwowarski

źródło: „Warszawski Serwis Prsowy

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności