Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Nowości dla pasażerów SKM
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Nowości dla pasażerów SKM

Utworzone Październik 27th, 2015 przez piotr.piwowarski

Ladowanie_2

Szybka Kolej Miejska rozwija się efektownie, a to wszystko dla korzyści podróżujących nią pasażerów. Od 26. października uruchomiła w wybranych pociągach możliwość naładowania telefonu, czytników, tabletu itp. Uruchomiony został także system powiadamiania o zmianach i utrudnieniach w kursowaniu pociągów.

 

Stale podnosimy komfort komunikacji miejskiej, inwestujemy w tabor i nowe technologie. A dziś wprowadzamy kolejne ułatwienia – system powiadamiania i ładowarki USB w pociągach – mówi Jarosław Jóźwiak, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy.

 

W poniedziałek 26. października na warszawskie tory wyjechały pierwsze dwa pociągi SKM, które umożliwiają naładowanie wszelkich urządzeń za pomocą kabla USB. Reszta będzie wyposażona w ładowarki po dwie w każdym z członów pociągu w ciągu trzech miesięcy. SKM jest pierwszym w stolicy przewoźnikiem, który umożliwia pasażerom naładowanie swoich urządzeń.

 

Uruchomiony został również system powiadamiania pasażerów za pomocą SMS o utrudnieniach w kursowaniu pociągów SKM. Pasażerowie, którzy zdecydują się zapisać do usługi otrzymają powiadomienia między innymi o opóźnieniu pociągów powyżej 30 minut, zmiany tras, skrócenia kursowania pociągu, czy zawieszenia kursowania.

 

Ważne jest to, że pasażer zdecyduje jakie usługi wybrać, czy mają dotyczyć wszystkich, czy wybranych linii. Jedynie, co trzeba zrobić to wysłać SMS na numer 4777. Użytkownicy zapłacą jedynie za wysłanie wiadomości, która włączy lub wyłączy usługę, pozostałe informacje będą bezpłatne.

pp
źródło: „um.warszawa.pl”

fot. materiały prasowe „skm.waw.pl”

Czy chcesz

Czy chcesz

Wyślij SMS na numer 4777

Wyślij SMS na numer 4777

Informacje otrzymujesz na swoją komórkę

Informacje otrzymujesz na swoją komórkę

Regulamin i szczegółowe informacje

Regulamin i szczegółowe informacje

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności