Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Nowe bus-pasy na ulicy Starzyńskiego
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Nowe bus-pasy na ulicy Starzyńskiego

Utworzone Wrzesień 15th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

W ubiegłym tygodniu z piątku na sobotę częściowo uruchomiono ruch pojazdów na obu wiaduktach mostu Grota-Roweckiego. W następnych dniach do użytkowania zostaną oddane pozostałe elementy wiaduktu, co uatrakcyjni przeprawę przez Wisłę.

 

Stratedzy od ruchu drogowego założyli, że zmniejszy się presja kierowców na Most Gdański, dlatego skorzystano z sytuacji i wyznaczono bus-pasy na ulicy Starzyńskiego od wiaduktu przy ulicy 11-Listopada do Ronda Starzyńskiego w obu kierunkach jazdy.

 

Jednocześnie zmieniono organizację ruchu od strony 11-Listopada przy wjeździe na rondo. Prawy pas ruchu wyznaczono do skrętu w prawo w kierunku ulicy Jagiellońskiej dopuszczając do jazdy na wprost w kierunku Mostu Gdańskiego autobusy komunikacji miejskiej.

Janusz Bubel
źródło: „nr.waw.pl”

Nowa organizacja ruchu

Nowa organizacja ruchu

Nowa organizacja ruchu

Nowa organizacja ruchu

Nowa organizacja ruchu

Nowa organizacja ruchu

Nowa organizacja ruchu

Nowa organizacja ruchu

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności