Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Linia 187 wróciła na swoją trasę
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Linia 187 wróciła na swoją trasę

Utworzone Styczeń 2nd, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

otwarta_lacznica_wislostrada_TL_700x350

foto: mb/nr.waw.pl

Łącznica Trasy Łazienkowskiej gotowa

 

Od wtorku, 30 grudnia 2014 roku, od godz. 22.00, została otwarta ostatnia odbudowana estakada Trasy Łazienkowskiej z ul. Czerniakowską na trasę w stronę centrum.

 

Włączona do ruchu została łącznica z ul. Czerniakowskiej (od strony Wilanowa) na Trasę Łazienkowską w kierunku centrum. Tym samym kierowcy mają już do dyspozycji wszystkie łącznice na węźle Trasy Łazienkowskiej z Wisłostradą.

 

Na swoją podstawową trasę wróciły autobusy linii 187, które w kierunku pętli Ursus-Niedźwiadek znowu kursują ul. Czerniakowską, al. Armii Ludowej i ul. Wawelską.

 

Prace budowlane na węzłach Trasy Łazienkowskiej rozpoczęły się w czerwcu 2013 r. Wszystkie osiem łącznic na węźle z Wisłostradą i jedna na węźle z Wałem Miedzeszyńskim zostały najpierw wyburzone, następnie odbudowane. Pierwsze cztery łącznice zostały oddane do użytku we wrześniu zeszłego roku, kolejna – miesiąc później, a trzy następne w listopadzie.

 

Zgodnie z umową, pozostałe prace, w tym budowa dodatkowego pasa do skrętu w prawo z ul. Czerniakowskiej w ul. Łazienkowską, zakończą się do kwietnia 2015 r. Koszt inwestycji to ok. 31 mln złotych.

 

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl

źródło: „um.warszawa.pl

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności