Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Kraniec Metro Politechnika po zmianach
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Kraniec Metro Politechnika po zmianach

Utworzone Grudzień 5th, 2014 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Metro Politechnika – wreszcie zmiany

 

Na samym początku tego roku, przychylając się do uwag kierowców, przyjrzeliśmy się obsłudze krańca Metro Politechnika. Spore utrudnienia dla kierowców stwarza duże zagęszczenie autobusów na krańcu, a także na przystanku przelotowym dla linii kursujących w kierunku Centrum.

 

W związku z naszym wystąpieniem zimą odbyła się komisja z udziałem ZTM i ZDM, na której poruszono ten temat przy okazji omawiania innych zmian, które są zresztą obecnie wprowadzane w życie. Alternatywnym rozwiązaniem stało się powiększenie, a właściwie wydłużenie krawędzi przystankowej. I właśnie w ostatnich dniach tak się stało.

 

Zlikwidowanych zostało 5 miejsc postojowych, równoległych do jezdni ul. Waryńskiego, a w zamian za nie, utworzony został przystanek Metro Politechnika 12. Nad porządkiem związanym z parkowaniem pojazdów „czuwają” słupki wygrodzeniowe. Wkrótce zapewne dowiemy się, jak zmieni się układ linii na krańcu.

Marek Brudnicki

źródło: „nr.waw.pl”

Kraniec Metro Politechnika

Kraniec Metro Politechnika

Kraniec Metro Politechnika

Kraniec Metro Politechnika

Kraniec Metro Politechnika

Kraniec Metro Politechnika

Kraniec Metro Politechnika

Kraniec Metro Politechnika

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności