Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – komentarze o stronie
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

komentarze o stronie

Utworzone Wrzesień 11th, 2012 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Komentarze napisane do nas na adres poczty elektronicznej

Dziękujemy bardzo za liczną korespondencję mailowa. Ze względu na ilość otrzymanej informacji nie jesteśmy w stanie na wszystkie odpowiedzieć. Strona powstała w zasadzie dla ludzi związanych bezpośrednio z komunikacją miejską oraz firmą MZA, dlatego jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, że naszą stronę odwiedzają tak liczne osoby nawet z innych miast i krajów. Czekamy na dalszą współpracę i serdecznie pozdrawiamy wszystkich odwiedzających.

 

[09-02-2016] Kłania się stary czytelnik waszej strony. Gratulacje dla całego zespołu pracującego nad bardzo interesującą jak się okazuje, bardzo potrzebną stronką internetową. Dwa miliony wejść dowodzi, że wiadomości podawane wszystkim zainteresowanym są potrzebne. Według powiedzenia, że jedno zdjęcie warte tysiąca słów, to ściskam „grabule” panu Januszowi Bublowi za obecność z aparatem wszędzie tam gdzie tego wymaga sytuacja. Jego fotoreportaże czasami wyciskają mi łezkę z oczu, kiedy będąc po drugiej stronie Atlantyku widzę miejsca w Warszawie, które drogie są bardzo memu sercu i przypominają mi dawno minione lata młodzieńcze.

Michał Czyżyński. Chicago.

 

[25-01-2015] „[…] o wszystkim po trochu, czystym przypadkiem trafiłam na tę stronę, zaczęłam czytać różne artykuły i stwierdziłam że będę tu często zaglądać. Jest tu dużo ciekawych artykułów poruszających interesujące mnie tematy. Wiele rzeczy poruszanych w artykułach jest mi znanych bo sama jestem pasażerem komunikacji miejskiej”.

Anna K.

 

[04-11-2014] Śledząc z uwagą Waszą stronę zainspirowały mnie Wasze wywiady z osobami, które bezpośrednio związane są z Waszą firmą jak i osób przedstawiających swoje zainteresowania oraz ciekawe ich historie. Uważam, że ludzie ci mają autobusy i komunikację „we krwi”. Oczywiście nie jestem jedynym, któremu informacje zawarte na stronię się podobają. Cieszy fakt, że inni mogą poznać tych, którzy tworzą komunikację miejską w Warszawie za sprawą Miejskich Zakładów Autobusowych.

Pozdrawiam.

Michał Czyżyński. Chicago.

 

[30-09-2014] Panowie koledzy „po fachu” gratulacje z okazji miliona wejść na Waszą stronę. Jeszcze raz gratuluję pomysłu no i tak trzymać.

Pozdrawiam wszystkich pracowników Waszej firmy.

Chicago. CTA District North Supervisor Michał Czyżynski /retired/.

 

[23-04-2014] „[…] Witam, z zainteresowaniem przejrzałem Waszą stronę. Z treści dowiaduję się, że mamy bardzo podobne problemy spotykane w czasie pracy. W Łodzi nie prowadzimy podobnego serwisu. A szkoda ponieważ Wasze artykuły mogą świadczyć o bliższej współpracy pomiędzy nadzorem a kierującymi pojazdami komunikacji. Na pewno dają wyraźny przekaz jak na pewne sprawy spogląda nadzór ruchu i starają się wskazać właściwy sposób postępowania. Super stronka”.

Pozdrawiam warszawski Nadzór i życzę powodzenia.

Henryk Cieślik – Nadzór Ruchu MPK Łódź.

 

[14-04-2014] „[…] Bardzo się cieszę z istnienia strony nadzor-ruchu.waw.pl i z tego, że stale podejmowane są działania mające na celu uczynić pracę kierowców łatwiejszą i bezpieczniejszą”.

Pozdrawiam.

Marcin Stiasny

 

[04-04-2014] „[…] Jednocześnie chciałbym podziękować za wszystkie poprzednie działania podjęte po moich informacjach. Spowodowały one naprawę lub przynajmniej zmniejszenie uciążliwości w 100% przypadków, co zdecydowanie podbudowuje. Problemów takich jak wyżej wymienione jest zapewne mnóstwo a każda Wasza interwencja to krok w kierunku ideału. Zdając sobie sprawę z wielości problemów i ograniczonych możliwości reagowania czuję się trochę niezręcznie dorzucając kolejne, staram się jednak wybierać najpoważniejsze utrudnienia i nie zanudzać Was tym zbyt często. Jeszcze raz GRATULACJE! POWODZENIA! i najważniejsze: DZIĘKUJĘ! A właściwie: DZIĘKUJEMY! bo chyba nie ma kierowcy, który by narzekał na poprawę”.

Pozdrawiam!

Krzysztof Zieliński R-1 736

 

[08-11-2013] „[…] na koniec cieszę się że powstała ta strona gdyż stale ją odwiedzam i czerpie wiedzę potrzebną mi w pracy zwłaszcza jeśli chodzi o zdarzenia i miejsca niebezpieczne. Pozdrawiam i dziękuję”.

Piotr Kacperski – kierowca MZA

 

[18-09-2013] „[…] na stronę internetową Nadzoru Ruchu trafiłem dzięki stronie internetowej omni-bus. Cieszę się, że jest Nadzór Ruchu, który ułatwia kierowcom codzienną nielekką aczkolwiek świadomie wybraną pracę. Z dużym zainteresowaniem przeczytałem kilkanaście artykułów i postanowiłem napisać coś od siebie…”

Łukasz J.

 

[08-04-2013] „[…] chciałbym podziękować za artykuł ‚Wyjazd z łącznicy podporządkowanej i zmiana pasa ruchu’. Bardzo istotne informacje zostały w nim przedstawione, które mają wpływ na bezpieczeństwo nasze kierowców jak i pasażerów”.

Konrad Kamiński

 

[04-04-2013] […]”Musze przyznać, że jestem mile zaskoczony waszą stonką nr utworzoną w zeszłym roku. Nie byłem świadomy, że ona istnieje. Fajnie jest popatrzeć wstecz na historię teraźniejszego MZA i powspominać stare czasy. Niewiele już ludzi pracuje, których w mojej pracy w nr znałem w latach 84-87. Przyznaję, że wiele się zmieniło zarówno w centrali jak i ekspedycjach”. Pozdrawiam wszystkich były instruktor rejonu 3 Włodzimierz Mykowski.

PS. Pozdrowienia dla Marka B.

 

Poniżej prezentujemy fragmenty listu, który otrzymaliśmy 29 marca 2013 roku od kolegi „po fachu”. Jest emerytowanym byłym pracownikiem komunikacji miejskiej w Chicago. Pełny tekst listu w kategorii „komunikacja w Chicago”.

Redakcja

„[…] no i z wielką przyjemnością obejrzałem waszą stronę i muszę stwierdzić, że macie na niej dużo informacji na temat nadzoru ruchu w Warszawie. W Chicago nigdy podobnej strony nie było a wy naprawdę wpadliście na doskonały pomysł by pokazać i sprzęt i ludzi no i co się w systemie dzieje. Gratuluję pomysłu”.

„[…] macie naprawdę dobry system komunikacyjny i nie powstrzymam się by stwierdzić, że jest on światowej klasy”.

Michał Cz. – USA, Chicago

 

[27-02-2013] „[…] Gratuluję twórcom. Bardzo fajna i potrzebna rzecz”.

JB

 

[22-02-2013] „[…] Gratuluję bardzo ciekawej i profesjonalnej strony”.

Michał M. – NL

 

[20-12-2012] „[…] bądź ekologiczny, zamień wóz na BUS… Witam, bardzo ciekawa strona, osobiście bardzo mi się ona podoba.

Andrzej Rusznica”. Poznań

 

[27-10-2012] „[…] naprawdę dobrze, że powstała ta wasza strona, bo ani koledzy, ani ja nie wiedzieliśmy, że robicie tyle rzeczy poza naszymi kolizjami. Super, życzę powodzenia i sukcesów”!

Paweł R4.

 

[11-09-2012] „[…] dziękuję za fajną stronę, mam nadzieję, że ułatwi ona życie pracownikom MZA”.

R.W. 731 R-1

 

[18-07-2012] „[…] Gratuluję stronki, cieszę się, że powstała i mam nadzieję, że będzie prężnie działać przez wiele lat. Od przynajmniej 2 lat zbieram materiały i opracowuję w miarę wolnego czasu historię nie tylko nadzoru ruchu, ale Centrali Ruchu w Warszawie, która jako taka powstała jeszcze w 1930 roku…”

Pozdrawiam.

Włodzimierz Winek – wiworss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności