Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Kierowca linii N25 zatrzymał złodzieja!
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Kierowca linii N25 zatrzymał złodzieja!

Utworzone Październik 28th, 2014 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Kierowc_N25_zlapal_zlodzieja_700x350

foto: as/nr.waw.pl

Gratulacje dla kierowcy autobusu

 

Dzięki szybkiej reakcji kierowcy nocnego autobusu okradziona pasażerka odzyskała swoją torebkę, a złodziej trafił w ręce policji. Postawa kierowcy była wzorowa i zasługuje na wyróżnienie.

 

Do zdarzenia doszło 26 października w należącym do Miejskich Zakładów Autobusowych Solarisie kursującym na linii N25. Ok. godz. 2.20 autobus jechał w kierunku Międzylesia. Na ul. Pożaryskiego (w pobliżu Niemodlińskiej) jeden z pasażerów „rozerwał” drzwi i wyskoczył z jadącego autobusu doznając urazu głowy. Jak się okazało był to złodziej, który chwilę wcześniej ukradł torebkę jednej z pasażerek.

 

Kierowca, nie namyślając się wiele, zatrzymał złodzieja, który próbował się bronić przy pomocy noża. Na szczęście nie doszło do tragedii. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie, które udzieliło pomocy złodziejowi i zabrało go do szpitala. Rabuś trafił potem w ręce policji.

 

Kierowcy MZA należy się uznanie za jego obywatelską postawę!

źródło: „Zarząd Transportu Miejskiego”

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności