Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Istotne zmiany w ruchu na trasie AK w dniach 6-9 marca
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Istotne zmiany w ruchu na trasie AK w dniach 6-9 marca

Utworzone Marzec 4th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Trasa_Torunska

Kolejne etapy prac

 

Trwa przebudowa Trasy Armii Krajowej – prawie pięciokilometrowy odcinek tej drogi zmienia się w drogę ekspresową. Wykonawca w najbliższych dniach, 6-9 marca, zapowiada następne zmiany w ruchu drogowym.

 

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przebudowuje Trasę AK do parametrów drogi ekspresowej S8. Prace budowlane trwają na całym odcinku drogi – od ul. Modlińskiej do Powązkowskiej. Samochody jeżdżą w obydwu kierunkach wyremontowaną już północną nitką trasy a ekipy budowlane weszły na część południową. Wykonawca prac zapowiada kolejne zmiany w ruchu drogowym.

 

6 marca ok. godz. 22.00 do 3 kwietnia

 

Wyłączona z ruchu będzie południowa jezdnia zbiorczo-rozprowadzająca trasy pomiędzy ul. Powązkowską a W. Broniewskiego. W tym czasie drogowcy wyremontują ten odcinek bocznej jezdni. Objazd w kierunku południowego odcinka ul. W. Broniewskiego poprowadzony będzie ul. Powązkowską i Z. Krasińskiego. Objazd w kierunku odcinka północnego poprowadzi ul. gen. S. Maczka i L. Rudnickiego.

 

Montaż konstrukcji wiaduktu Trasy AK nad Wisłostradą wymaga wyłączania ruchu na drodze. Drogowcy zaplanowali zamykanie jezdni Wybrzeża Gdyńskiego etapami w najbliższy weekend.

 

7 marca od ok. godz. 5.00 do godz. 22.00

 

Wyłączona z ruchu będzie jezdnia zachodnia (w kierunku centrum), a następnie, po jej otwarciu, do godz. 20.00 dnia 8 marca zamknięta będzie jezdnia wschodnia (w kierunku granicy miasta). W czasie zamknięcia jednej jezdni ruch drogowy w obydwu kierunkach będzie się odbywał drugą, czynną jezdnią.

 

8 marca ok. godz. 20.00 do 9 marca ok. godz. 5.00

 

Kolejnym etapem zmian w ruchu drogowym w tym miejscu jest zamknięcie łącznicy zjazdowej z Trasy AK w kierunku Gdańska. Ślimak będzie nieczynny od 8 marca ok. godz. 20.00 do 9 marca ok. godz. 5.00.

 

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem: www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice.

 

Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie: www.ztm.waw.pl.

foto: Janusz Bubel

źródło: „um.warszawa.pl”rss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności