Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Groźny wypadek w Rembertowie
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Groźny wypadek w Rembertowie

Utworzone Październik 11th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Dzisiaj nad ranem o godz. 3:00 na ulicy Paderewskiego samochód osobowy marki Ford Mondeo wypadł z drogi, staranował ogrodzenie i uderzył w skrzynkę gazową zamontowaną przy posesji nr 35a.

 

Prawdopodobnie to nadmierna prędkość kierującego osobówką była bezpośrednią przyczyną tego groźnego wypadku. Interweniowała straż pożarna, która wycinała kierowcę z osobówki i przekazała zespołowi lekarskiemu. Ten w stanie krytycznym zabrał rannego do szpitala. Na miejsce przybyły również służby pogotowia gazowego, które zabezpieczyły rozbitą skrzynkę gazową.

 

Wypadek zablokował przejazd ulicą w obu kierunkach, co spowodowało skierowanie autobusu N24 na trasę objazdową do końca kursowania  linii nocnej. Autobusy 153, 199, 225 skierowano z kolei na objazdy od początku kursowania linii dziennych.

 

Ruch wahadłowy, umożliwiający liniom autobusowym wrócić na swoje rozkładowe trasy dopuszczono dopiero na około pięć godzin po zdarzeniu. Po zakończeniu czynności i posprzątaniu skutków wypadku kwadrans po dziesiątej policja dopuściła ruch pojazdów w obu kierunkach.

 

pp/Waldemar Duszyński
źródło: „nr.waw.pl”

Wypadek w Rembertowie

Wypadek w Rembertowie

Wypadek w Rembertowie

Wypadek w Rembertowie

 

Materiał video Waldemara Duszyńskiego

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności