Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Groźny wypadek na moście Poniatowskiego!
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Groźny wypadek na moście Poniatowskiego!

Utworzone Kwiecień 4th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Nietrzeźwy kierowca?

 

W sobotni poranek, kilka minut przed godziną siódmą rano, kierujący samochodem osobowym marki Mercedes jadąc mostem Poniatowskiego na wysokości Wału Miedzeszyńskiego stracił panowanie nad pojazdem przejechał przez przejście dla pieszych i uderzył z dużą siłą w betonowe bariery. Prawdopodobnie samochodem poruszało się dwóch nietrzeźwych mężczyzn.

 

Wypadek spowodował zablokowanie wjazdu z Wału Miedzeszyńskiego na most Poniatowskiego w kierunku do ronda Waszyngtona. Autobusy linii 102 jadące w kierunku Olszynki Grochowskiej skierowane zostały na trasę objazdową Wałem Miedzeszyńskim, północnym wjazdem na most Poniatowskiego, zawracane na „ślimaku” przy Wisłostradzie.

 

Kierowcy autobusów, którzy zjeżdżali pod nadzorem instruktora z mostu Poniatowskiego na Wał Miedzeszyński musieli ograniczyć w znacznym stopniu prędkość i zachować szczególną ostrożność ze względu na rozlane płyny eksploatacyjne.

 

Po zakończeniu czynności związanych z likwidacją zdarzenia i uporządkowaniu miejsca, na którym do niego doszło o godzinie 10:35 autobusy linii 102 wróciły na swoją podstawową trasę.

 

Klika dni wcześniej na wiadukcie mostu Poniatowskiego zderzyło się kilka samochodów osobowych, spowodowało to paraliż komunikacyjny Śródmieścia i Mokotowa.

pp/Janusz Bubel

źródło: „nr.waw.pl”

 

Jak informuje warszawa.pl

 

W wydziale prasowym Komendy Stołecznej Policji dowiedzieliśmy się, że w samochodzie podróżowało dwóch mężczyzn, z których jeden jest policjantem z Warszawskiego Garnizonu Policji.

 

Jeden z mężczyzn doznał urazów klatki piersiowej i pozostaje w szpitalu. Drugi (policjant) pozostał na miejscu zdarzenia. Badanie na zawartość alkoholu w organizmach obu panów dało wynik pozytywny.

 

Na miejscu była obecna pani prokurator z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Południe, która prowadzi postępowanie, jednak nikt nie został zatrzymany i na razie nikomu nie postawiono zarzutów.

 

Podsumowując tą bardzo złą informację, która fatalnie wpływa na wizerunek i zaufanie do naszej policji, warto sobie powiedzieć, że w każdym środowisku mamy przykłady takiej głupoty. W Warszawskim Garnizonie Policji mamy świetnych policjantów. Niech przypomnę Andrzeja Struja, warszawskiego policjanta zadźganego na przystanku tramwajowym w trakcie interwencji wobec chuliganów.

 

Dzisiejszy przypadek kładzie cień na tych funkcjonariuszy, którzy swą służbą, na co dzień, zapewniają nam bezpieczeństwo i spokój. Miejmy nadzieję, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona.

 

A przy okazji niech każdy kierowca weźmie sobie do serca i wbije do głowy, że:

 

Jak masz prowadzić pojazd
to alkoholu
nawet nie wąchaj!

Michał Pawlik

źródło: „warszawa.pl”, „Komenda Stołeczna Policji”

Wypadek na moście Poniatowskiego

Wypadek na moście Poniatowskiego

Wypadek na moście Poniatowskiego

Wypadek na moście Poniatowskiego

Wypadek na moście Poniatowskiego

Wypadek na moście Poniatowskiego

Wypadek na moście Poniatowskiego

Wypadek na moście Poniatowskiego

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności