Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Gigantyczny „korek” przyczyną wypadku na Grochowie
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Gigantyczny „korek” przyczyną wypadku na Grochowie

Utworzone Grudzień 2nd, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Wypadek_Grochowska_700x350

W środę podczas porannego szczytu „wjazdowego” do centrum Warszawy o godzinie 9:24 na skrzyżowaniu ulicy Grochowskiej z Olszynki Grochowskiej doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z samochodem osobowym marki Audi.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą wypadku jest kierujący samochodem osobowym, który nieprawidłowo wykonał manewr zmiany pasa ruchu. W gwałtownie hamującym autobusie poszkodowana została pasażerka. O sporym szczęściu może mówić z kolei pasażerka Audi. Kobieta siedząca po prawej stronie kierowcy – dokładnie w tym miejscu, w które uderzył autobus – nie odniosła żadnych obrażeń.

 

Tarasujące pojazdy spowodowały paraliż komunikacyjny na ulicy Grochowskiej, uniemożliwiając przejazd innym uczestnikom ruchu drogowego do półtora pasa. Okoliczności te miały bezpośredni wpływ na sięgający na wysokość ulicy Marsa zator uliczny. Pasażerowie linii jadących w kierunku Placu Szembeka musieli liczyć się ze sporymi opóźnieniami w kursowaniu taboru.

 

Po zakończeniu przez policję wstępnych czynności, około 11:30 poszerzono przejazd na ulicy Grochowskiej do dwóch pasów. Około południa przywrócono już normalny ruch pojazdów.

Janusz Bubel
źródło: „nr.waw.pl”

Wypadek Grochowska/Olszynki Grochowskiej

Wypadek Grochowska/Olszynki Grochowskiej

Wypadek Grochowska/Olszynki Grochowskiej

Wypadek Grochowska/Olszynki Grochowskiej

Wypadek Grochowska/Olszynki Grochowskiej

Wypadek Grochowska/Olszynki Grochowskiej

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności