Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Falenica: Zmodernizowano pętlę autobusową!
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Falenica: Zmodernizowano pętlę autobusową!

Utworzone Marzec 3rd, 2017 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Ostatnie kilka lat w warszawskim Wawrze to okres dużych inwestycji. Patrząc z perspektywy czasu i zamieszczanych na łamach naszego serwisu informacji w tej sprawie zmiany infrastrukturalne już teraz są aż nazbyt zauważalne. Jedna z tych inwestycji dotyczy bezpośrednio komunikacji miejskiej, wiążąc się z dogodnym połączeniem komunikacyjnym linii obsługiwanych przez Miejskie Zakłady Autobusowe.

 

Jeszcze w ubiegłym roku oddano, po kompletnej modernizacji kraniec autobusowy w Falenicy. Uniknięto przy tym wielu błędów, które popełniono przy budowie poprzedniej pętli. Obie linie obsługujące ten kraniec, czyli 146 i 521 posiadają aktualnie oddzielne stanowiska. Krawędzie peronów są w prostej linii, co umożliwia kierowcom obserwację całej długości autobusu od strony drzwi.

 

Kraniec jest obecnie wydzielony z ruchu od ulicy Bysławskiej i oznakowany prawidłowo znakami drogowymi. Ulica Kamieńskiego została odgrodzona od pętli, co ogranicza do minimum pojawiające się wcześniej konflikty z kierowcami samochodów osobowych.

Janusz Bubel
Korekta: Igor Piwowarski
źródło: „nr.waw.pl”

Kraniec: Falenica

Kraniec: Falenica

Kraniec: Falenica

Kraniec: Falenica

Kraniec: Falenica

Kraniec: Falenica

Kraniec: Falenica

Kraniec: Falenica

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności