Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Dobra postawa „naszych” w konkursie!
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Dobra postawa „naszych” w konkursie!

Utworzone Październik 30th, 2015 przez igor.piwowarski

Agnieszka_Mikolajska_700x350
W Warszawie w dniach 29-30 października odbył się konkurs o puchar prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej. Udział w nim wzięło 60. kierowców z całej Polski w tym dziesięć kobiet. Jego laureatką w kategorii pań została Agnieszka Mikołajska (na zdjęciu).

 

Konkurs został ogłoszony przez Ośrodek Szkolenia Kierowców MZA. Zastanowiłam się i podjęłam decyzję, aby spróbować swoich sił. Przeszłam wewnętrzne eliminacje polegające na rozwiązaniu testu i sprawdzeniu praktycznych umiejętności na mieście. Tym większa stała się satysfakcja reprezentowania firmy w konkursie – mówi dla naszego serwisu Agnieszka Mikołajska.

 

Wyróżniona laureatka pracuje w MZA od 2013 roku w zajezdni Kleszczowa. Choć jej wykształcenie zawodowe nie wiąże się z zawodem kierowcy, to przyznała nam niedawno w wywiadzie, że za kierownicą czuje się jak „ryba w wodzie”.

 

Jestem młodym kierowcą. Udział w konkursie był dla mnie kolejnym doświadczeniem sprawdzenia swoich umiejętności na tle kierowców z całej Polski. Była świetna atmosfera, wiele emocji i wrażeń, których nie sposób zapomnieć. Za dwa lata zapowiadam ścisły finał – deklaruje kierowczyni z Kleszczowej.

 

Wśród mężczyzn najlepszymi okazali się Waldemar Stefaniak oraz Sebastian Mlonka z łódzkiego MPK. Na najniższym stopniu podium uplasował się Piotr Trojanowski z MPK Kraków, zaś czwarte miejsce przypadło Zbigniewowi Marusikowi również reprezentującemu łodzian.

 

W ścisłym finale nie zabrakło także warszawskiego akcentu. Kierowca Tomasz Malinowski z zajezdni Kleszczowa zajął piąte miejsce. W konkursie na najlepszego kierowcę startowało 60. kierowców w tym dziesięć kobiet. Program konkursu przebiegał w kilku etapach.

 

Uczestnicy rywalizowali w pokazach sprawnościowych na torze poślizgowym Automobilklubu Polskiego. Zmagali się między innymi w konkurencjach takich jak: test łosia, czy sprawności, która polegała na przejechaniu slalomem wioząc na tacy piłkę do tenisa.

 

W drugim dniu ścisłego jedenastoosobowego finału uczestnicy musieli wykonać zadania związanie z obsługą pasażerów, również tych niepełnosprawnych. Przedstawić swoje umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej jak i w ciągu krótkiego czasu czterech minut znaleźć 15 usterek przygotowanych w autobusie.

 

Reprezentującym warszawskie MZA wyróżnionej Pani Agnieszce i Panu Tomaszowi, który zapisał się w historii ścisłego finału serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów nie tylko na płaszczyźnie zawodowej.

 

Miejskie Zakłady Autobusowe były współorganizatorem konkursu. Następny odbędzie się za 2 lata.

Igor Piwowarski

fot. źródło prywatne AM

źródło: „nr.waw.pl”

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności