Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Czołowe zderzenie w miejscowości Jaworowa
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Czołowe zderzenie w miejscowości Jaworowa

Utworzone Styczeń 30th, 2015 przez piotr.piwowarski

Zablokowany ruch dla linii 715

 

W dniu dzisiejszym około godziny 7:50 w miejscowości Jaworowa na ulicy Warszawskiej doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych. Jeden z samochodów doszczętnie spłonął.

 

Prawdopodobnie kierująca samochodem osobowym marki BMW na łuku drogi nie opanowała pojazdu, wpadła w poślizg, wjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem osobowym marki Opel Vectra.

 

W wyniku zderzenia ranne zostały cztery osoby w tym małe dziecko, które jechało wraz ze swoją matką w BMW, wszyscy zabrani zostali do szpitala. Po zderzeniu samochód BMW zapalił się, co spowodowało przemieszczenie się ognia na drugi samochód.

 

W akcji gaśniczej udział brały cztery zastępy straży pożarnej JRG Pruszków oraz OSP Raszyn.

 

W związku z zaistniałym zdarzeniem zablokowany został ruch w obu kierunkach w godz. 7:50 do 9:55. Autobusy linii 715 skierowane zostały na trasę skróconą w godz. 9:05 do 9:55 od Metra Wilanowska do Podolszyna.

Piotr Piwowarski

źródło: „nr.waw.pl”

Czołowe zderzenie

Czołowe zderzenie

Czołowe zderzenie

Czołowe zderzenie

Czołowe zderzenie

Czołowe zderzenie

Czołowe zderzenie

Czołowe zderzenie

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności