Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Czołowe zderzenie na Trakcie Brzeskim
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Czołowe zderzenie na Trakcie Brzeskim

Utworzone Wrzesień 21st, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Dziś około godziny 7:00 na Trakcie Brzeskim 800 metrów za skrętem w Szosę Lubelską doszło do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego marki DAF z mikrobusem marki Citroen. Trzy poszkodowane osoby, kierowca i dwóch pasażerów z mikrobusu odwiezione zostały w stanie ciężkim do szpitali.

 

Trakt Brzeski został całkowicie zablokowany. W zatrzymaniu stanęły dwie brygady linii 704, które dzięki uprzejmości właścicieli komisu i firmy zajmującej się klimatyzacją udało się na placach tych firm zawrócić. Skierowane zostały przez instruktora na trasy zastępcze.

 

Likwidacja skutków wypadku przeciągnęła się z powodu trudności z odholowaniem samochodu ciężarowego, który miał uszkodzone podwozie ciągnika, a na przyczepie znajdowało się pełne obciążenie ładunkiem. O godzinie 10:35 ruch pojazdów na zablokowanym odcinku drogi został wznowiony.

Janusz Bubel
źródło: „nr.waw.pl”

Wypadek Trakt Brzeski

Wypadek Trakt Brzeski

Wypadek Trakt Brzeski

Wypadek Trakt Brzeski

Wypadek Trakt Brzeski

Wypadek Trakt Brzeski

Wypadek Trakt Brzeski

Wypadek Trakt Brzeski

SDC13567 (Kopiowanie)

Wypadek Trakt Brzeski

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności