Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Budowa tunelu w Międzylesiu i zmiany komunikacyjne
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Budowa tunelu w Międzylesiu i zmiany komunikacyjne

Utworzone Luty 5th, 2016 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Budowa tunelu w Międzylesiu osiągnęła kolejny etap. Wykonawcy inwestycji weszli z robotami na skrzyżowanie Żegańskiej z Patriotów sięgając wysokości ulicy Szpotańskiego. Wcześniej oddano do użytkowania południową część ulicy Patriotów przy przejeździe PKP, ułatwiając przejazd autobusom linii 521.

 

W związku z tymi pracami konieczne są wprowadzenia czasowych zmian w organizacji ruchu zależne od postępu ich trwania.

 

Zmianie uległa trasa linii 115, która skierowana została do wspólnej pętli z linią 125, 525 i 305 za Centrum Zdrowia Dziecka. Jest również możliwość przesiadki do autobusów linii 119 jeżdżących z Wiśniowej Góry. Od Aleksandrowa uruchomiono z kolei zastępczą linię autobusową Z-15, która kursuje w zamian za 115 do stacji PKP Międzylesie i zawraca w miejscu zamknięcia ruchu.

 

Niestety ulica Żegańska jest dalej zamknięta dla ruchu pojazdów. Od strony PKP Międzylesie i od strony al. Dzieci Polskich w kierunku do urzędu Dzielnicy Wawer trzeba dojść pieszo lub dojechać od strony ulicy Kajki, Pożaryskiego skręcając następnie przy stacji paliwowej w oznakowany objazd.

 

Dla jadących samochodami osobowymi od strony Radości w kierunku Szpitala Kolejowego lub Centrum Zdrowia Dziecka należy skręcić około 150 metrów przed stacją PKP Międzylesie w prawo w ulicę Świebodzińską do Bursztynowej i dale prosto do al. Dzieci Polskich.

Janusz Bubel
źródło: „nr.waw.pl”

Tern budowy przy ulicy Szpotańskiego

Tern budowy przy ulicy Szpotańskiego

Tunel od strony ulicy Żegańkiej

Tunel od strony ulicy Żegańkiej

Tylko pojazdy budowy

Tylko pojazdy budowy

Zamknięty wjazd w ulicę Żegańską

Zamknięty wjazd w ulicę Żegańską

Zasłoniety przystanek 115 przy Pożaryskiego

Zasłoniety przystanek 115 przy Pożaryskiego

Kraniec linii autobusowej Z-15

Kraniec linii autobusowej Z-15

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności