Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Budowa ronda na ul. Strażackiej
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Budowa ronda na ul. Strażackiej

Utworzone Kwiecień 19th, 2016 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Kilka lat temu przebudowano ulicę Strażacka łącząc ją z Targówkiem Przemysłowym, a dokładnie z ciągiem ulic Zabranieckiej i Naczelnikowskiej.

 

Kierowcy otrzymali od drogowców atrakcyjny skrót z północnych rejonów Warszawy do Rembertowa, Ząbek i dalej w kierunku Starej Miłosnej. Pomysł znakomity, tylko skrzyżowanie Strażackiej z Chełmżyńską i przejazdem PKP w Kawęczynie nie wytrzymało natężenia ruchu drogowego.

 

W ubiegłym roku zaczęły się prace drogowe przy budowie ronda. Obecnie zaawansowanie prac jest znaczne i zgodnie z harmonogramem drogowcy całkowicie zamykają przejazd dla pojazdów na skrzyżowaniu łącznie z przejazdem kolejowym.

 

Aby zmniejszyć uciążliwość dla kierowców zamknięcie ruchu trwa od późnych godzin wieczornych w piątek do wczesnorannych w poniedziałek. Na ten czas autobusy linii 145 i 225 zmieniają trasy jadąc ulicą Żołnierską. Od strony Ząbek kursowała do tymczasowej pętli przy przejeździe PKP Kawęczyn zastępcza linia Z45, a od strony ulicy Marsa stała linia 245.

Janusz Bubel
źródło: „nr.waw.pl”

Widok od Wygody

Widok od Wygody

Widok od Kawęczyna

Widok od Kawęczyna

Tymczasowa pętla linii Z45

Tymczasowa pętla linii Z45

Stażacka / Chelmżynska

Stażacka / Chelmżynska

Objazd dla linii 145 w Ząbkach

Objazd dla linii 145 w Ząbkach

Linia 245

Linia 245

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności