Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Bieg w sukniach ślubnych
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Bieg w sukniach ślubnych

Utworzone Sierpień 20th, 2014 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Joanna Jabłczyńska – poprowadzi wydarzenie i pobiegnie w biegu

Bez tytułu

foto: TV TLC

Jak podaje serwis warszawa.pl – na warszawskiej Agrykoli odbędzie się pierwszy w Polsce „Bieg w Sukniach Ślubnych”.

 

Ruszyły zapisy na pierwszy w Polsce „Bieg w Sukniach Ślubnych”, który odbędzie się na warszawskiej Agrykoli.

 

Bieg zaplanowany jest na 14 września 2014 r.

 

Organizatorzy nie stawiają ograniczeń. Udział mogą wziąć Panny młode przyszłe, byłe i obecne.
Dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany na rehabilitację Julii Torli – podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Bieg organizuje telewizja TLC

 

Kto może wystartować?

W Biegu Sukni Ślubnych nie liczą się umiejętności sportowe czy wiek, a chęć pomagania. Każdy może włączyć się do akcji! Wystarczą wygodne buty i ślubna kreacja. To świetny pretekst, by pokazać się w niej drugi raz.

 

A co jak ktoś nie ma sukni ślubnej?

To nie dyskwalifikuje.
Osoby, które kupią pakiety startowe będą mogły pobiec m.in. w sukienkach zaprojektowanych przez ulubioną projektantkę gwiazd – Violę Piekut. Wystarczy wysłać unikalny numer zakupionego biletu na adres bieg@discoveryaktualnosci.pl.

 

Sukienki trafią do pierwszych 30 osób!
Dla pozostałych uczestniczek również będą kreacje.
W pakietach startowych na wszystkich czekać będą białe, tiulowe spódniczki oraz welony. To idealna baza do stworzenia własnej, oryginalnej ślubnej kreacji.

 

Biegnij dla Julii

Uczestniczki Biegu w Sukniach Ślubnych TLC będą miały do pokonania 500 metrów. Trasa została wyznaczona na terenie warszawskiego Parku Agrykola. Dystans będzie można pokonać biegiem, truchtem, a nawet spacerem. Tym razem nie wynik jest najważniejszy, tylko dobra zabawa i pomoc Julii Torli, podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Julia jest ofiarą wypadku samochodowego, w wyniku którego doznała poważnego urazu kręgosłupa i musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

 

Julia-Torla
 

Wszyscy, którzy 14 września pojawią się w Parku Agrykola i odwiedzą miasteczko TLC, będą mogli również wziąć udział w charytatywnej loterii fundacji, której dochód również zostanie przekazany na konto Julii. Dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany na pokrycie kosztów jej rehabilitacji.

 

Udział w biegu to koszt 50 zł.
Pakiety startowe do kupienia są na FB: LINK
Nagrody dla uczestników

 

Tradycyjnie jak w każdym biegu nagrodzimy trzy pierwsze miejsca, ale nasze podium będzie nieco większe. Na nagrody może liczyć również uczestniczka, która dobiegnie jako 19. To symboliczne nawiązanie do godziny emisji pasma programów „Ślubna gorączka” na antenie TLC. Nagrodzona zostanie również osoba, która wbiegnie na metę na 100. pozycji.

 

Nagrodami będą m.in.

suknia od ulubionej projektantki gwiazd – Violi Piekut,
profesjonalna organizacja ślubu i wesela,
voucher na przepyszny tort dla 80 osób przygotowany przez cukiernię Batida,
seksowne gorsety od Li Parie,
warsztaty florystyczne od florystów Sekunda&Sieradzan.

 

Miasteczko TLC

Tego dnia Park Agrykola opanuje prawdziwa ślubna gorączka. Wydarzenie poprowadzi Joanna Jabłczyńska, aktorka i piosenkarka, która razem z pozostałymi zawodniczkami zmierzy się z wyzwaniem pokonania dystansu. Towarzyszyć im będą gwiazdy TLC m.in. Małgosia Ohme i Marta Szulawiak – Turska.

 

Ponadto na wszystkich odwiedzających czeka moc atrakcji a między innymi:

wielka wyprzedaż sukni ślubnych i wieczorowych projektu Violi Piekut. Łącznie aż 500 sztuk! Ceny sukienek będą zaczynały się od 59 zł.
Duet florystycznych mistrzów, Piotr Sekunda & Zygmunt Sieradzan, oprowadzi nas po świecie zapachów i kwiatowych dekoracji.
W dniu ślubu bardzo ważne są też dodatki. Wszystkie panie będą mogły odwiedzić stylowy namiot Li Parie, w którym profesjonalna brafitterka udzieli porad i pomoże w doborze odpowiedniej bielizny do sylwetki.
Z kolei perfumeria Douglas zaprezentuje najmodniejsze trendy w makijażu i zaprosi na kosmetyczne konsultacje.
Wskazówkami na temat organizacji idealnego ślubu oraz wesela podzieli się Katarzyna Gajek, czołowa polska wedding plannerka z firmy Aspire.

 

Na wszystkich gości miasteczka czekać będą również najlepsze warszawskie food trucki oraz kącik dla dzieci.

 

Tych, którzy nie będą mogli pojawić się 14 września w Parku Agrykola, a chcą pomóc Julii zachęcamy do wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Więcej informacji na temat wydarzenia: LINK

 

Bieg-w-Sukniach-Ślubnych-620x744

Michał Pawlik

źródło: „www.warszawa.pl

foto: TV TLC

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności