Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Awaria wodociągowa i utrudnienia w ruchu
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Awaria wodociągowa i utrudnienia w ruchu

Utworzone Lipiec 31st, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

29 lipca około godziny 11:30 kierowcy jeżdżący na linii 171 przekazali informacje o wycieku wody na ulicy Górnośląskiej. Po przyjechaniu na miejsce awarii zauważyłem, iż spod nawierzchni jezdni w kilku punktach wypływa zimna woda.

 

Ciśnienie wycieku nie było duże, co wskazywało, że pęknięty przewód nie jest dużej średnicy. Pracownicy MPWiK szybko zlokalizowali miejsce awarii i zamknęli zasuwy. Woda przestała wypływać i można było ustalić, jakie szkody wyrządziła pod nawierzchnią jezdni. Okazało się, że niewielkie i nie ma potrzeby zamykać ulicy dla ruchu pojazdów.

 

W poniedziałek podobna sytuacja powstała na ulicy Brukselskiej gdzie pracownicy „wodociągów” również błyskawicznie opanowali sytuację i autobusy linii 117 mogły bez przeszkód kursować właściwą trasą. W tym miejscu warto dodać, że przy takich sytuacjach z pomocą przy likwidacji awarii przychodzi technika.

 

Lokalizowanie zasuw zamykających wodę nie jest na chybił trafił, tylko przy pomocy komputera z mapą z naniesionymi miejscami ich zamontowania. Jak dowiedziałem się od pracowników pogotowia likwidujących awarię na Brukselskiej i Górnośląskiej „technika techniką, ale nosa nic nie zastąpi”.

 

Życzymy wszystkim pracownikom MPWiK jak najmniej awarii, chociaż doświadczenie podpowiada mi, że nie raz się spotkamy.

Janusz Bubel

źródło: „nr.waw.pl”

Ulica Górnośląska

Ulica Górnośląska

Ulica Górnośląska

Ulica Górnośląska

Ulica Górnośląska

Ulica Górnośląska

Ulica Górnośląska

Ulica Górnośląska

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności