Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – Al. Prymasa Tysiąclecia: Lasek Na Kole 02, znamy stanowisko ZDM!
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

Al. Prymasa Tysiąclecia: Lasek Na Kole 02, znamy stanowisko ZDM!

Utworzone Wrzesień 13th, 2017 przez Nadzor Ruchu Warszawa

Przystanek autobusowy Lasek Na Kole 02, o którym ostatnio pisaliśmy jest przystankiem na żądanie, obsługiwanym przez jedną linię. Oczywiście nie znaczy to, że nie ma on w pełni funkcjonować.

 

Zalegająca w zatoce przystankowej, ściągnięta już masa betonowa leży od prawie trzech tygodni. Wydawałoby się, że nikt nie jest władny zareagować na występującą uciążliwość i przystąpić do prac oczyszczania zatoki.

 

Wspólnie z zaprzyjaźnionym serwisem warszawa.pl postanowiliśmy monitorować sprawę i zadać pytanie do Zarządu Dróg Miejskich, jakie jest w tym przypadku ich stanowisko?

 

– Niestety jest to zjawisko występujące, co jakiś czas. Kierowcy betoniarek przed wjazdem na bazę zrzucają beton w miejscach do tego nieprzystosowanych – w rowach czy w pasie zieleni. Natomiast w zatoce przystankowej zdarzyło się to po raz pierwszy.

 

– Kilka tygodni temu mieliśmy podobny przypadek na ulicy Kasprzaka, gdzie asfalt jezdni został zanieczyszczony betonem. Dzięki zgłoszeniom Mieszkańców pod numerem 19115 szybko oczyściliśmy drogę – informuje Paweł Olek z Zarząd Dróg Miejskich – Wydziału Komunikacji Społecznej.

 

– W tym konkretnym przypadku zleciliśmy Zakładowi Remontów i Konserwacji Dróg oczyszczenie tego miejsca, jednak ze względu na to, że jest to zlecenie wykraczające poza umowę utrzymaniową związaną z konserwacją dróg realizacja tego trwa dłużej niż zwykle.

 

– Dodatkowo podejmiemy działania zmierzające do ustalenia, jaki Wykonawca realizuje budowę w okolicy i ma zezwolenie na przejazd betoniarką w tym rejonie – dodał Paweł Olek.

 

Jesteśmy dobrej myśli, że Zakład Remontów i Konserwacji Dróg szybko zrealizuje zlecenie Zarządu Dróg Miejskich, aby występujące utrudnienia zakończyły się jak najszybciej.

Piotr Piwowarski
Michał Pawlik
źródło: „nr.waw.pl”, „warszawa.pl

Poprzednie artykuły:

Al. Prymasa Tysiąclecia: A to ci dopiero placek!

Al. Prymasa Tysiąclecia: A placek dalej leży!

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności