Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – 71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Utworzone Sierpień 4th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

flaga powstania 700x225

W godnym i podniosłym nastroju mieszkańcy Warszawy uczcili 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. O godzinie 17:00 w godzinę „W” zawyły syreny, zamarł ruch na chodnikach i jezdniach warszawskich ulic.

 

Rondo Waszyngtona przy Stadionie Narodowym, można było spotkać wielu turystów z poza granic Polski. Byli zaskoczeni widokiem stojących ludzi, harcerzy palących pochodnie. Dopytywali się czy to rocznica wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim, o Powstaniu Warszawskim wielu z nich nic nie wiedziało.

 

Nagrywali filmy, robili zdjęcia, na pewno po powrocie do swoich krajów będą o nas, jako Polakach i naszym stosunku do własnej historii mówili pozytywnie. To następne, bardzo cenne zwycięstwo Powstańców oddane współczesnej Ojczyźnie i tylko od nas zależy czy walka rozpoczęta 71 lat temu, okupiona tyloma ofiarami i krytykowana przez wielu ludzi stanie się naszym bezcennym skarbem narodowym.

 

A tak było na rondzie Waszyngtona:

 

Janusz Bubel

fot. Igor Piwowarski

źródło: „nr.waw.pl”

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności