Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – 5. edycja pikniku „Bezpieczny powrót do szkoły”
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

5. edycja pikniku „Bezpieczny powrót do szkoły”

Utworzone Sierpień 25th, 2015 przez piotr.piwowarski

Bezpieczny_powrot_do_szkoly_700x350

Niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny, uczniowie powrócą do szkolnych ławek po wakacjach pełnych wrażeń. Powróci na ulice Warszawy większe natężenie ruchu drogowego przede wszystkim w okolicach szkół.

 

Ale zanim to nastąpi 29 sierpnia (11:00 – 18:00) swoje podwoje otworzy dla nich CH Arkadia, która wraz z Komendą  Stołeczną Policji zapraszają na coroczną 5. edycję pikniku pod hasłem: „Bezpieczny powrót do szkoły”.

 

Wszystkie dzieci, które zawitają na piknik zapoznają się z bezpiecznymi zasadami ruchu drogowego, będą mogły dowiedzieć się jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w szkole, podróży, na zakupach, czy bezpiecznym korzystaniu ze środków komunikacji miejskiej.

 

Policja zaprezentuje swój sprzęt, którym na co dzień wykonuje swoje obowiązki służbowe: samochody, motocykle, łodzie, kłady i mobilny posterunek oraz policyjne psy i konie. Podczas imprezy odbędą się konkursy, w których przewidziano wiele atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez najemców Arkadii.

 

Jak co roku na pikniku zobaczymy Straż Pożarną oraz autobus MZA, w którym instruktor Wydziału Zarządzania Przewozami będzie prowadził zajęcia edukacyjne. Nie zabraknie również zabawnego Magika. Główny Inspektorat Transportu Drogowego zorganizuje miasteczko ruchu drogowego, a Radio Kolor warsztaty edukacyjne.

 

Partnerzy pikniku:

 

– Komenda Stołeczna Policji, jako partner główny,

– Straż Pożarna Warszawa,

– Miejskie Zakłady Autobusowe,

– Radio Kolor,

– Gazeta Metro,

– Ele Taxi,

– Inspekcja Transportu Drogowego,

– Arkadia.

 

Piotr Piwowarski

źródło: „mediadem.pl”, „nr.waw.pl”

 

Bezpieczny_powrot_do_szkoly_700x900

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności