Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny – 3 Kolory, piknik na Krakowskim Przedmieściu
samochod interwencyjny mza
nadzór ruchu warszawa

Nadzór Ruchu Warszawa – serwis informacyjny

nadzor ruchu nadzór ruchu warszawa nadzor ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa nadzór ruchu warszawa

3 Kolory, piknik na Krakowskim Przedmieściu

Utworzone Czerwiec 26th, 2015 przez Nadzor Ruchu Warszawa

3_kolory_700x350

W sobotę, 27 czerwca na Krakowskim Przedmieściu odbędzie się rodzinny piknik (w godz. 10.00-18.00), który zakończy Warszawski Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Przygotowano moc atrakcji dla mieszkańców, kierowców i pozostałych uczestników ruchu drogowego.

 

Impreza jest organizowana przez Zarząd Dróg Miejskich w ramach kampanii 3 Kolory. Głównym założeniem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach, budowanie dobrych nawyków i zwiększenie świadomości korzystania z sygnalizacji świetlnej.

 

Przygotowano wiele wyjątkowych atrakcji dla dzieci – będzie rowerowe miasteczko, gokarty i malowanie kolorowych świateł na małych buziach. Dorośli będą mogli skorzystać z symulatorów ekojazdy. Na doświadczonych kierowców czekają videotesty na prawo-jazdy i stanowiska doświadczania bezpieczeństwa z pasami bezpieczeństwa i fotelikami dla dzieci w rolach głównych.

 

W programie znalazły się również spektakularne pokazy kaskaderskie i symulacje niebezpiecznych sytuacji wynikających z lekceważenia przepisów. Będą także liczne konkursy z nagrodami i pokaz 350 Harleyów.

 

Zapraszamy kierowców, całe rodziny oraz wszystkich uczestników ruchu drogowego – naprawdę będzie się działo!

źródło: „um.warszawa.pl”, „3kolory.waw.pl”

Dołącz do nas na Facebookurss Redakcja-2 Wspolraca Prywatność Kooontakt
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności